Kadra na sezon 2016/17

Zakończyło się okno transferowe, a więc czas na krótkie podsumowanie tego, co wydarzyło się podczas tego okienka.

Emigracje

Trzy filary naszego zespołu – Adrian Kwaśny, Dariusz Żuk i Radosław Trawka postanowili wyjechać za granicę. Jest to duże osłabienie naszej drużyny, ponieważ stanowili oni ważne ogniwo wyjściowej jedenastki. Wierzymy, że zawodnicy wrócą w niedalekiej przyszłości na „stare śmieci” i dumnie będą nas reprezentować.

Odeszli:

Adrian Kwaśny

Dariusz Żuk

Radosław Trawka

Aktywne ostatnie dni sierpnia

Zawodnicy którzy przybyli do naszej drużyny to głównie gracze drużyn okręgowych – Jedności Niechobrz i Korony Rzeszów. Większość z nich dołączyła na zasadzie wypożyczenia i przysłowiowym „rzutem na taśmę”, bowiem rejestracja została dokonana 31 sierpnia. Nie obyło się bez nieoczekiwanych problemów, jednak wszystko zostało sfinalizowane na czas. Przybyłych zawodników pragniemy gorąco powitać na pokładzie i życzyć samych sukcesów i rozwoju sportowego. Nie pozostaje nic innego, tylko spełnić zakładane sobie cele – wygrana ligi.

Przybyli:

Marcin Lichota

Adrian Orgasiński

(Obaj Korona Rzeszów – wypożyczenie)

Mateusz Szeliga

Damian Rachwalski

Radosław Rykala

Piotr Lib

(Wszyscy Jedność Niechobrz – wypożyczenie)

Maksymilian Porada

(Korona Rzeszów – wolny transfer)

Dominik Mytych

(Jedność Niechobrz – wolny transfer)

Grzegorz Sanek

Aktualna kadra na sezon 2016/17 znajduje się w zakładce Kadra.