Koniec rundy jesiennej

Mecz z Lubenia znowu się nie odbędzie. Znowu ta sama przyczyna - zalane boisko... Prawdopodobnie nowym terminem będzie dopiero runda wiosenna ale na dniach pojawi się oficjalne info. A więc tym samym rundę kończymy na 3 miejscu i jednym meczem zaległym. Po pierwszym meczu chyba nikt sie nie spodziewał że tak młodym składem będziemy w czubie. Co mecz był jakiś problem. Wyjazdy, praca, studia, sklejanie wszystkiego do "kupy". Koniec końców nie jest źle. Musimy ciężko przepracować zimę i na wiosnę nie pozwolić sobie na wpadki jak chociażby w meczu z Szufnarową no i przede wszystkim wykorzystywać więcej sytuacji strzeleckich :)  Pod koniec czerwca będziemy mądrzejsi i wtedy wszystko będzie jasne ;)