Ciężka przeprawa

W minioną niedzielę nasz zespół udał się do Grodziska, które zajmuje ostatnią pozycję w tabeli.
Każdy liczył na łatwą przeprawę, jednak z takimi zespołami gra się najtrudniej. I tak też było....
Liczne strzały naszej drużyny i próby zdobycia pierwszej bramki za wszelką ceną nie dawały efektu. Nie potrafiliśmy wykorzystać nawet sytuacji "sam na sam". Cierpliwość jednak popłaciła w 67 minucie kiedy to Adrian Rogala strzałem zza 16 metrów zdobył upragnioną bramkę. Kilkanaście minut później błąd bramkarza wykorzystał Marcin Majka podwyższając wynik meczu na 2:0.
Cieszymy się z ciężko wywalczonych 3 punktów, jednak musimy zapomnieć o tym meczu i skupić się na kolejnym meczu w którym zmierzymy się z Płomykiem Lutoryż który zaskakuje w tej rundzie. Nasz rywal nie przegrał jeszcze żadnego meczu i na pewno będzie to emocjonujący mecz. Już dzisiaj zapraszamy kibiców na ten pojedynek!