zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Diament Pstrągowa
Pauza
Albatros Szufnarowa
0:7
Start Borek Stary
Grunwald Połomia
4:1
Korona Dobrzechów
Start Lubenia
0:3
Zimowit Rzeszów
Novi Nosówka
0:5
Sokół Grodzisko
Płomyk Lutoryż
2:2
Huragan Kozłówek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Albatros Szufnarowa
Pauza
Huragan Kozłówek
1:3
Start Borek Stary
Korona Dobrzechów
0:3
Start Lubenia
Płomyk Lutoryż
1:2
Grunwald Połomia
Zimowit Rzeszów
0:7
Novi Nosówka
Sokół Grodzisko
0:3
Diament Pstrągowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Borek Stary
Pauza
Diament Pstrągowa
0:2
Zimowit Rzeszów
Grunwald Połomia
2:1
Huragan Kozłówek
Start Lubenia
2:1
Płomyk Lutoryż
Albatros Szufnarowa
1:2
Sokół Grodzisko
Novi Nosówka
7:0
Korona Dobrzechów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Kozłówek
Pauza
Zimowit Rzeszów
6:1
Albatros Szufnarowa
Sokół Grodzisko
0:5
Start Borek Stary
Grunwald Połomia
1:3
Start Lubenia
Korona Dobrzechów
1:0
Diament Pstrągowa
Płomyk Lutoryż
0:3
Novi Nosówka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Grodzisko
Pauza
Start Lubenia
1:0
Huragan Kozłówek
Albatros Szufnarowa
2:3
Korona Dobrzechów
Diament Pstrągowa
2:2
Płomyk Lutoryż
Novi Nosówka
4:1
Grunwald Połomia
Start Borek Stary
0:1
Zimowit Rzeszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zimowit Rzeszów
Pauza
Grunwald Połomia
1:2
Diament Pstrągowa
Huragan Kozłówek
0:1
Sokół Grodzisko
Korona Dobrzechów
2:7
Start Borek Stary
Płomyk Lutoryż
2:6
Albatros Szufnarowa
Start Lubenia
- : -
Novi Nosówka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Dobrzechów
Pauza
Albatros Szufnarowa
3:3
Grunwald Połomia
Sokół Grodzisko
0:3
Zimowit Rzeszów
Novi Nosówka
9:1
Huragan Kozłówek
Diament Pstrągowa
4:0
Start Lubenia
Start Borek Stary
3:0
Płomyk Lutoryż
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomyk Lutoryż
Pauza
Novi Nosówka
3:0
Diament Pstrągowa
Grunwald Połomia
0:4
Start Borek Stary
Start Lubenia
7:2
Albatros Szufnarowa
Huragan Kozłówek
1:2
Zimowit Rzeszów
Korona Dobrzechów
2:3
Sokół Grodzisko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Połomia
Pauza
Diament Pstrągowa
3:2
Huragan Kozłówek
Albatros Szufnarowa
1:1
Novi Nosówka
Sokół Grodzisko
2:2
Płomyk Lutoryż
Zimowit Rzeszów
1:2
Korona Dobrzechów
Start Borek Stary
2:2
Start Lubenia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Lubenia
Pauza
Grunwald Połomia
0:1
Sokół Grodzisko
Diament Pstrągowa
6:0
Albatros Szufnarowa
Huragan Kozłówek
2:2
Korona Dobrzechów
Novi Nosówka
1:2
Start Borek Stary
Płomyk Lutoryż
0:1
Zimowit Rzeszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Novi Nosówka
Pauza
Sokół Grodzisko
- : -
Start Lubenia
Albatros Szufnarowa
- : -
Huragan Kozłówek
Korona Dobrzechów
3:2
Płomyk Lutoryż
Start Borek Stary
2:0
Diament Pstrągowa
Zimowit Rzeszów
8:0
Grunwald Połomia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Połomia
- : -
Korona Dobrzechów
Sokół Grodzisko
- : -
Novi Nosówka
Diament Pstrągowa
Pauza
Huragan Kozłówek
- : -
Płomyk Lutoryż
Start Borek Stary
- : -
Albatros Szufnarowa
Zimowit Rzeszów
- : -
Start Lubenia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij