zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Diament Pstrągowa
Pauza
Albatros Szufnarowa
0:7
Start Borek Stary
Grunwald Połomia
4:1
Korona Dobrzechów
Start Lubenia
0:3
Zimowit Rzeszów
Novi Nosówka
0:5
Sokół Grodzisko
Płomyk Lutoryż
2:2
Huragan Kozłówek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Albatros Szufnarowa
Pauza
Huragan Kozłówek
1:3
Start Borek Stary
Korona Dobrzechów
0:3
Start Lubenia
Płomyk Lutoryż
1:2
Grunwald Połomia
Zimowit Rzeszów
0:7
Novi Nosówka
Sokół Grodzisko
0:3
Diament Pstrągowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Borek Stary
Pauza
Diament Pstrągowa
0:2
Zimowit Rzeszów
Grunwald Połomia
2:1
Huragan Kozłówek
Start Lubenia
2:1
Płomyk Lutoryż
Albatros Szufnarowa
1:2
Sokół Grodzisko
Novi Nosówka
7:0
Korona Dobrzechów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Kozłówek
Pauza
Zimowit Rzeszów
6:1
Albatros Szufnarowa
Sokół Grodzisko
0:5
Start Borek Stary
Grunwald Połomia
1:3
Start Lubenia
Korona Dobrzechów
1:0
Diament Pstrągowa
Płomyk Lutoryż
0:3
Novi Nosówka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Grodzisko
Pauza
Start Lubenia
1:0
Huragan Kozłówek
Albatros Szufnarowa
2:3
Korona Dobrzechów
Diament Pstrągowa
2:2
Płomyk Lutoryż
Novi Nosówka
4:1
Grunwald Połomia
Start Borek Stary
0:1
Zimowit Rzeszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zimowit Rzeszów
Pauza
Grunwald Połomia
1:2
Diament Pstrągowa
Huragan Kozłówek
0:1
Sokół Grodzisko
Korona Dobrzechów
2:7
Start Borek Stary
Płomyk Lutoryż
2:6
Albatros Szufnarowa
Start Lubenia
1:2
Novi Nosówka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Dobrzechów
Pauza
Albatros Szufnarowa
3:3
Grunwald Połomia
Sokół Grodzisko
0:3
Zimowit Rzeszów
Novi Nosówka
9:1
Huragan Kozłówek
Diament Pstrągowa
4:0
Start Lubenia
Start Borek Stary
3:0
Płomyk Lutoryż
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomyk Lutoryż
Pauza
Novi Nosówka
3:0
Diament Pstrągowa
Grunwald Połomia
0:4
Start Borek Stary
Start Lubenia
7:2
Albatros Szufnarowa
Huragan Kozłówek
1:2
Zimowit Rzeszów
Korona Dobrzechów
2:3
Sokół Grodzisko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Połomia
Pauza
Diament Pstrągowa
3:2
Huragan Kozłówek
Albatros Szufnarowa
1:1
Novi Nosówka
Sokół Grodzisko
2:2
Płomyk Lutoryż
Zimowit Rzeszów
1:2
Korona Dobrzechów
Start Borek Stary
2:2
Start Lubenia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Lubenia
Pauza
Grunwald Połomia
0:1
Sokół Grodzisko
Diament Pstrągowa
6:0
Albatros Szufnarowa
Huragan Kozłówek
2:2
Korona Dobrzechów
Novi Nosówka
1:2
Start Borek Stary
Płomyk Lutoryż
0:1
Zimowit Rzeszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Novi Nosówka
Pauza
Sokół Grodzisko
4:6
Start Lubenia
Albatros Szufnarowa
3:2
Huragan Kozłówek
Korona Dobrzechów
3:2
Płomyk Lutoryż
Start Borek Stary
2:0
Diament Pstrągowa
Zimowit Rzeszów
8:0
Grunwald Połomia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Diament Pstrągowa
Sokół Grodzisko
2:2
Novi Nosówka
Zimowit Rzeszów
2:0
Start Lubenia
Grunwald Połomia
5:1
Korona Dobrzechów
Huragan Kozłówek
4:2
Płomyk Lutoryż
Start Borek Stary
4:0
Albatros Szufnarowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Albatros Szufnarowa
Pauza
Novi Nosówka
2:2
Zimowit Rzeszów
Grunwald Połomia
3:0
Płomyk Lutoryż
Start Lubenia
1:0
Korona Dobrzechów
Start Borek Stary
7:1
Huragan Kozłówek
Diament Pstrągowa
3:0
Sokół Grodzisko
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Grodzisko
3:3
Albatros Szufnarowa
Huragan Kozłówek
2:4
Grunwald Połomia
Płomyk Lutoryż
1:1
Start Lubenia
Start Borek Stary
Pauza
Zimowit Rzeszów
5:0
Diament Pstrągowa
Korona Dobrzechów
3:5
Novi Nosówka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Kozłówek
Pauza
Novi Nosówka
4:0
Płomyk Lutoryż
Albatros Szufnarowa
0:5
Zimowit Rzeszów
Diament Pstrągowa
2:3
Korona Dobrzechów
Start Borek Stary
10:0
Sokół Grodzisko
Start Lubenia
2:4
Grunwald Połomia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Grodzisko
Pauza
Grunwald Połomia
1:0
Novi Nosówka
Huragan Kozłówek
0:5
Start Lubenia
Korona Dobrzechów
1:1
Albatros Szufnarowa
Płomyk Lutoryż
1:3
Diament Pstrągowa
Zimowit Rzeszów
0:2
Start Borek Stary
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Diament Pstrągowa
0:2
Grunwald Połomia
Albatros Szufnarowa
1:4
Płomyk Lutoryż
Sokół Grodzisko
1:1
Huragan Kozłówek
Novi Nosówka
1:5
Start Lubenia
Start Borek Stary
8:1
Korona Dobrzechów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Dobrzechów
Pauza
Zimowit Rzeszów
2:1
Sokół Grodzisko
Grunwald Połomia
0:0
Albatros Szufnarowa
Huragan Kozłówek
1:5
Novi Nosówka
Płomyk Lutoryż
2:1
Start Borek Stary
Start Lubenia
3:2
Diament Pstrągowa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Albatros Szufnarowa
1:0
Start Lubenia
Diament Pstrągowa
4:7
Novi Nosówka
Sokół Grodzisko
0:3
Korona Dobrzechów
Zimowit Rzeszów
7:1
Huragan Kozłówek
Start Borek Stary
3:0
Grunwald Połomia
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Połomia
Pauza
Start Lubenia
0:1
Start Borek Stary
Novi Nosówka
2:0
Albatros Szufnarowa
Huragan Kozłówek
3:4
Diament Pstrągowa
Płomyk Lutoryż
2:0
Sokół Grodzisko
Korona Dobrzechów
1:9
Zimowit Rzeszów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Dobrzechów
3:2
Huragan Kozłówek
Albatros Szufnarowa
1:1
Diament Pstrągowa
Sokół Grodzisko
3:4
Grunwald Połomia
Zimowit Rzeszów
1:4
Płomyk Lutoryż
Start Borek Stary
5:3
Novi Nosówka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Novi Nosówka
Pauza
Start Lubenia
2:1
Sokół Grodzisko
Grunwald Połomia
6:1
Zimowit Rzeszów
Diament Pstrągowa
3:1
Start Borek Stary
Huragan Kozłówek
2:2
Albatros Szufnarowa
Płomyk Lutoryż
3:1
Korona Dobrzechów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości