Zadecydują derby

W środowym spotkania Nosówka pokonała na wyjeździe zespół z Kozłówka 5:4, pomimo, że do przerwy prowadziliśmy 4:1. Hat -trickiem popisał się Adrian Rogala, a po jednej bramce dołożyli Bartek Przybyło oraz Piotrek Kloc. W drugiej połowie do naszej drużyny wdarło się niepotrzebne rozluźnienie przez co wynik może zaskakiwać. Tak czy owak decydujące o awansie starcie odbędzie się w niedzielę w Zgłobniu. Nie dość, że derby to jeszcze mecz o awans. Kalkulując, każdy bramkowy remis daje nam awans, ale wątpiące żeby satysfakcjonowało to którąś z drużyn. Na pewno jedni jak i drudzy liczą na zwycięstwo, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do dopingowania Naszej drużyny w jakże ciężkim meczu! Widzimy się w niedzielę w Zgłobniu o 14 !!!